ملی‌ پوشی که در یک ساختمان کارگری می‌کند !

می‌خواهم قهرمان شوم!

یکی از ملی‌پوشان کشتی ایران که برای رسیدن به تیم ملی به تهران آمده و در مقطعی نیز به اردوی تیم جوانان دعوت شده است، برای امرار معاش و تامین هزینه تمرینات خود به عنوان کارگر ساختمانی مشغول کار است و البته می‌خواهد قهرمان شود!

ملی‌پوشی که در یک ساختمان کارگری می‌کند !

 

به گزارش مهر، اگر به جنوب  شهر تهران سری بزنید در یک ساختمان نیمه کاره دو برادر را می بینید که با گوش‌های شکسته و البته دست های پینه بسته کار می‌کنند تا بتوانند تمرین کنند و البته برادر کوچکتر بیشتر به دنبال قهرمانی است. این کشتی گیر جوان سال گذشته به اردوی تیم کشتی آزاد جوانان دعوت شد، اما نتوانست راهی رقابتهای جهانی و آسیایی شود. او ماه ها در اردو بود اما ملی پوش نشد.

کشتی گیر  پیشین تیم جوانان که در گفتگو با خبرنگار مهر خواست که نامی از او برده نشود در مورد حضورش در تیم ملی جوانان گفت: سال گذشته به اردو دعوت شدم اما مربیان تصمیم گرفتند کشتی گیر مازندرانی را به عنوان ملی پوش انتخاب کنند البته آن زمان در اردو تمرینات مناسبی نداشتیم.

این کشتی گیر که این روزها کارگر ساختمانی است ادامه می دهد: دیگر نمی توانم در رده جوانان کشتی بگیرم و باید از این به بعد به رده بزرگسالان بیایم و به همین دلیل برای رقابت با کشتی گیران بزرگ باید سخت تمرین کنم.

وی تصریح کرد: در همدان کاری نداشتم و شرایطی تمرینی نیز مناسب نبود و برای اینکه بتوانم صاحب دوبنده تیم ملی شوم مجبور شدم به تهران بیایم.

این کشتی گیر که تصمیم گرفته است از سنگین وزن به یک وزن پایین تر بیاید تاکید کرد: کار کردن عار نیست، به هرحال برای اینکه بتوانم تمرین کنم مجبورم کار کنم و تغذیه مناسب داشته باشم البته با این حقوق نیز نمی توانم آنطور که کشتی گیران حرفه ای تمرین می کنند، برنامه های خود را دنبال کنم.

وی با اشاره به دست های پینه بسته اش که حاصل کار ساختمانی ادامه می دهد: ساعتها کار می کنم و ساعتی نیز در یکی از باشگاه‌های تهران زیر نظر یکی از مربیان خوب تمرین می کنم و برای این سختی ها که می کشم نمی خواهم هیچ فرصتی را از دست بدهم.

این کشتی‌گیر در پایان خاطرنشان کرد: انتظاری از کسی ندارم ولی مسلما اگر از نظر مالی در سطح خوبی بودم می توانستم بهتر تمرین کنم و زودتر به روزهای اوج برسم. به هر صورت کشتی که ورزش اول ایران به شمار می رود آماتور است و کشتی گیران تیم ملی که در رده های بالا تمرین می کنند حداکثر در هر اردو روزی ۲۰ هزار تومان دریافت می کنند. بنابراین مسئولان رده بالای ورزش باید برای این مسئله فکری بکنند.

 

بازنشر : آلامتو
به نقل از : خبرگزاری مهر

آلامتو | سرگرمی,عکس,کلیپ موبایل,فال,اس ام اس,بازی آنلاین

این نوشته در فال,گوناگون ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.