این ۱۱ تم نوستالژیک و جدید برای ویندوز ۱۰ را امتحان کنید

شاید برای تان جالب باشد که می خواهیم تم ویندوز ۱۰ معرفی کنیم. در میان تمام آموزش های حرفه ای و اختصاصی که در گویا آی تی داشته ایم، بد نیست زنگ تفریحی داشته باشیم و برای تنوع دادن به ویندوز ۱۰، شروع کنیم و از تم هایی استفاده کنیم که شاید روزی روزگاری از آن خاطرات زیادی داشته ایم.
در این مطلب من می خواهم ۱۱ تم ویندوزی به شما نشان دهم که با آن حال و هوای ویندوز ۱۰ تان تغییر کند.

دانلود تم ویندوز cakeOS

کیکOS ترکیبی از دکمه های مرتعش و لرزان، چیزی شبیه نئون است که با نمادهایی با تم های مات و سفید و سیاه و سفید مات به ویندوز تان روح دیگری می بخشد
، کیکOS یک موضوع خوش سلیقه برای کسانی است که می خواهند کمی از تجربه ویندوز خود بیرون بیاند و ظاهر ویندوز را تغییر دهند.

نمی توان این تم را به چیز دیگری شبیه کرد تنها چیزی که وجود دارد این است که بعد از نصب آن حس یک پارچه سازی عالی در این باره به شما دست خواهد داد.  حتی دکمه Start با در نظر گرفتن رنگهای آرم ویندوز ، جلوه ای واضح به خود می گیرد.
بعد از این که این تم را به طور معمولی فعال کردید می توانید وارد تنظیمات شوید و کارهای زیر را روی آن انجام دهید:

مشخص کنید که آیکون ها خمیده باشند ( مثل مک )
مشخص کنید که آیکون ها گوشه داشته باشند ( مثل ویندوز )
مشخص کنید که دکمه ها شناور باشند یا نه
تنظیم کنید که پنجره ها به صورت گوشه دار باشند یا انحنا به آن ها دهید.

برای دانلود این تم کلیک کنید. 

تم ویندوزی شبیه تم مک یا macOS Sierra
یکی از مسائلی که کاربران ویندوزی همیشه با آن مواجه هستند، ترکیب و بیس اصلی و اولیه و کاربردی ویندوز در تمام وژن ها است. برای این که کمی این شکایات کاهش یابد و بتوانید از تنوع کاربری بهره مند شوید می توانید از تم سیستم عامل مک، روی سیستم ویندوزی تان استفاده کنید. برای چنین شرایطی macOS UI می تواند شما را به عالم کاربران اپل ببرد.

یک خبر خوب برای کاربران ویندوز این که، شما می توانید این تم را روی تمام ورژن های ویندوزی، از xp گرفته تا ویندوز ۱۰ فعال کنید.

بعد از این که این تم را نصب کردید در بسیاری از موارد تغییراتی ایجاد می شود که شما را بیشتر به مک او اس می برد. از جمله

مرکز اطلاع رسانی
Launchpad
صفحه قفل
 نحوه ست شدن دکمه های کنترل پنجره در گوشه بالا سمت چپ

البته برخی چیزها نیز وجود دارند، مثل عبارت هایی چون Apple Software Update که در برخی قسمت ها دیده می شوند. این گزینه باید به طور معمولی به صورت  Windows Update تنظیم شده باشد اما به طور معمول با وجود تم مک، باید این گزینه نیز فعال باشد. البته این گزینه کارایی ندارد و شما برای بروز رسانی نرم افزارهای تان باید از امکان ویژه ویندوز استفاده کنید.
این تم تا حدودی تجربه کاربری تان را از ویندوز به مک تغییر می دهد و می توانید کمی حس خود را در این باره تغییر دهید.
برای دانلود این تم کلیک کنید

بهترین تم تاریک ویندوز ۱۰ به نام GreyEveTheme
یکی از بهترین تم های تاریک برای ویندوز ۱۰، که اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است، GreyEveTheme است. این تم ترکیبی از رنگ مشکی و خاکستری است.
پس برای کسانی که با رنگ های روشن و سفید پنجره ها در ویندوز مشکل دارند این تم تاریک ویندوز ۱۰ می تواند یک انتخاب عالی باشد.

همچنین برای افرادی که شب کار هستند و در نور پایین شبانه با ویندوز کار می کنند، این تم می تواند یک ایمنی واقعی برای چشم به ارمغان آورد.
البته دقت کنید که این تم هیچ تغییر اساسی در طراحی به وجود نمی آورد! تقریبا این تم مثل این می ماند که شما در اتاقی بوده اید و بعد چراغ ها را خاموش می کنید.
برای دانلود این تم مشکی برای ویندوز کلیک کنید

تم نوستالژیک ویندوز ۱۰ به صورت ویندوز ایکس پی
ویندوز ایکس پی یکی از اولیه ترین ویندوزهایی است که ما در ۱۵ سال اخیر آن را تست کرده ایم. حال و هوای ایکس پی را به خاطر دارید؟

البته الان می توانید با کمک تمی که می خواهیم معرفی کنیم تم ایکس پی را به ویندوز ۱۰ بیاورید. برای استفاده از این تم، باید ابتدا Classic Shell را دریافت کنید تا بتوانید تنظیماتی را روی سیستم داشته باشید. در ادامه کافی است Classic Shell XP را دریافت کنید تا بدین صورت نسخه تمیز و کاملی از ایکس پی را روی ویندوز اعمال کنید.
برای دانلود Classic Shell کلیک کنید 
برای دانلود این تم کلیک کنید. 

تم فرهنگ تایوانی برای ویندوز ۱۰
تم های تایوانی که ویندوز آن را ارائه کرده است در حقیقت بیشتر شبیه به یک نرم افزار پس زمینه است. انواع و اقسام پس زمینه هایی که مربوط به تایوان و فرهنگ این کشور است.

این پس زمینه ها با رنگ ها مطابقت پیدا می کنند و موجب می شوند که شما احساس کنید با یک تم جدید سر و کار دارید.
برای دانلود این تم کلیک کنید

تم Penumbra برای ویندوز ۱۰
مانند بسیاری از تم هایی که در بالا ذکر شد، Penumbra  نیز دست ساز مایکروسافت نیست. اما می تواند حال و هوای ویندوزتان را تغییر دهد.
Penumbra یک تم تاریک است که قبل از استفاده از آن باید یک سری مسیر ها و تنظیمات را در ان اعمال کنید و بعد از تم لذت ببرید.

شاید ابتدای کار کمی خسته کننده به نظر برسد، اما وقتی سازماندهی تم تمام شد می توانید از تمی تاریک لذت ببرید که در آن چیزها کمی متفاوت از حالت نرمال است.
برای دانلود تم کلیک کنید.

تم Seda برای ویندوز ۱۰
تمی که این لحظه در مورد آن حرف می زنیم، یک تم تاریک است که به دست DeviantArt ساخته و ارائه شده است.
برخلاف تم Penumbra، این تم به طور کامل سیاه رنگ نیست و از رنگ های ترکیبی بهره می برد.

در کنار رنگ خاکستری روشن، رنگ های روشن دیگری نیز به کار برده شده که در عکس بالا آن را مشاهده می کنید. اما منوی راست کلیک آن به صورت خاکستری تیره می باشد تا یک هارمونی خاص برای این تم حفظ شود.
برای دانلود تم سدا برای ویندوز ۱۰ کلیک کنید

تم Arc برای ویندوز ۱۰
تم Arc یک تم ساده است که تغییراتی جزیی در کنار تم اصلی ارائه می کند. رنگ بندی های این تم مورد پسند دسته ای خاص از افراد است.

اگر بخواهید تنوع بیشتری به این تم در ویندوز ۱۰ بدهید می توانید از DeviantArt، پکیج آیکون های آرک را نصب کنید.
برای دانلود تم آرک کلیک کنید
برای دانلود پک آیکون ها کلیک کنید

تم نوستالژیک ویندوز ۹۵ برای ویندوز ۱۰
ویندوز ۹۵ از اولیه ترین ویندوزهایی است که روی سیستم ها نصب بوده است. احتمالا زمانی که این ویندوز روی سیستم ها نصب بوده چیزی نزدیک به ۲۰ سال پیش می رسد.

شاید روزهایی که از این تم روی سیستم خود استفاده می کردید، امید داشتید تا بتوانید یک سری تغییرات روی آن اعمال کنید و آن را زیبا تر کنید. مثلا شاید دوست داشتید گوشه ها را به جای تیز بودن، انحنا دهید و غیره! اما ویندوز ان زمان این امکان را برای تان فراهم نمی کرد. اما حالا با کمک این تم و ۹۵ SillySamPixelArt می توانید تمام تغییرات مورد علاقه خود را اعمال کنید.
برای دانلود پک تنظیماتی ۹۵ SillySamPixelArt کلیک کنید
برای دانلود تم ویندوز ۹۵ کلیک کنید

تم ساده و شفاف Simplify 10 برای ویندوز ۱۰
این تم، با رویکردی بر رنگ های شفاف و با تکیه بر اصل و اساس رنگ خاکستری، تغییراتی در ویندوز شما بوجود می آورد که واقعا دلنشین است. با کم این تم ساده، در برخی از قسمت ها شامل تغییراتی هستید. مثلا علائم و برخی از آیکون ها تغییر می کنند.

همیشه گفته اند که زیبایی در سادگی است و من مطمئن هستم که این تم مصداقی برای این جمله معروف است.
برای دانلود این تم ساده برای ویندوز ۱۰ کلیک کنید.

تم ساده و بی رنگ LAB ویندوز ۱۰
این تم، دو تغییر اساسی در پنجره های ویندوزی شما اعمال می کند. یکی این که نوار بالایی پنجره را کاملا مشکی می کند و از طرفی کنتراست را حسابی پایین می آورد.

چیزی که به نظر می رسد این است که تم یک حالت بی روح پیدا می کند. این تم برای افرادی که به دنبال سادگی بیش از حد هستند عالی است.
برای دانلود این تم کلیک کنید
با کمک این تم ها می توانید تغییرات اساسی در سیستم خود اعمال کنید و برای مدتی از تنوع کاربری بهره مند باشید. اگر تم خوبی می شناسید که از آن بهره خاصی برده اید آن را در بخش نظرات معرفی کنید
منبع
Source: GooyaIT

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.