چطور عکس های فیس بوک را دانلود کنیم؟

فیس بوک اصلا مکان مناسبی برای نگهداری عکس های شما نیست اما یکی از مناسب ترین مکان ها برای اشتراک گذاری تصاویر بین شما و دوستان تان است که البته قبل از اینستاگرام حرف اول را می زد. 
گویا آی تی: حالا اگر شما هم هنوز در فیس بوک چرخ می زنید و می خواهید عکس هایی را دانلود کنید روش ساده ای وجود دارد که من در این مطلب به شما یاد می دهم.
روش دانلود عکس از فیس بوک
برای شروع عکسی را که می خواهید دانلود کنید باز کنید تا تمام صفحه نمایش داده شود. این عکس می تواند یا از عکس های شما باشد یا عکس از پیج های دیگران.

زمانی که روی عکس بخواهید اقدامی انجام دهید، باکس های لایک و کامنت در پایین تصویر مشاهده می شود:

در عکس بالا در سمت راست گزینه ای به نام Options وجود دارد. روی آن کلیک کنید و از میان آپشن های نمایش داده شده گزینه Download را انتخاب کنید:

با این کار عکس مورد نظر با بالا ترین کیفیتی از عکس که در سرور فیس بوک ذخیره شده دانلود خواهد شد.
در اپلیکیشن فیس بوک هم وضعیت ذخیره تقرییا مشابه است. برای این کار عکس مورد نظر را در اپلیکیشن باز کنید و به سه نقطه آپشن نما در سمت راست و بالا دقت کرده و آن را لمس کنید تا آپشن ها نمایش داده شود. حال باید Save Photo را انتخاب کنید.

دانلود تمام عکس های شما با یک کلیک
فیس بوک دارای امکانی است که به شما اجازه می دهد تمام اطلاعات موجود روی اکانت خود نظیر چت ها، پست هایی که روی پروفایل خود قرار داده اید و حتی تمام عکس ها را دانلود کنید. برای این کار وارد اکانت خود شوید و از سمت راست و بالا در نسخه دسکتاپ، مثلث را کلیک کنی و از ان جا تنظیمات را انتخاب کنید:

بجای مسیر یاد شده می توانید مستقیما به ادرس Facebook.com/Settings. هم بروید.
با ورود به General Account Settings شما می توانید در انتهای صفحه گزینه ای به صورت Download a Copy of Your Facebook Data مشاهده کنید. روی آن کلیک کنید

بعد وارد صفحه ای می شوید که عبارت Start My Archive در آن دیده می شود. روی آن کلیک کنید:

در مرحله بعد لازم است که پسورد خودتان را برای اطمینان فیس بوک وارد کنید و بعد از چند لحظه که شاید کمی طول بکشد فایل های دانلود شده را در اختیار بگیرید.

در نهایت روی Download کلیک کنید و پسورد را بزنید. کمی منتظر باشید چرا که حرف از دانلود کلی اطلاعات است مثلا مطالب من حدود ۲ گیگابایت بود..
فایل دانلودی در قالب یک فایل زیپ خواهد بود و در فولدر تصاویر Photos ذخیره خواهد شد.

این جا شما می توانید زیر فولدر ها را مشاهده کنید و تصاویر را ببینید.
این یک ترفند ساده برای کسانی است که می خواهند مثلا اکانت خود را حذف کنند یا مواردی نظیر این.
در این باره اگر تجربه یا دیدگاهی دارید آن را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.
منبع
Source: GooyaIT

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.