صدور مجوز افزایش سرمایه۱۰۶درصدی شرکتی شیشه ای

کدال مخفف سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران که تمام اطلاعات با اهمیت و صورتهای مالی میان دوره ای و پایان سال مالی شرکت ها را طبق دستورالعمل سازمان بورس و اوراق بهادار منتشر می کنند.این اطلاعات هم برای استفاده کنندگان داخلی  و هم استفاده کنندگان خارجی بسیار قابل اهمیت است چون وضعیت و عملکرد مالی شرکت های پذیرفته شده در بازار سرمایه را منتشر می کند.

به گزارش تابناک اقتصادی،خلاصه ای مختصری از اطلاعیه های منتشره شده در سامانه کدال از زمان آخرین گزارش خبرگزاری تا ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ساعت ۱۸:۰۰:


نماد:خریخت(شرکت صنایع ریخته گری ایران):
شفاف سازی شرکت در مورد پیش بینی سود هر سهم شرکت

نماد:سکرد(سیمان کردستان): شفاف سازی شرکت در مورد پیش بینی سود هر سهم شرکت مبنی بر عدم فروش زمین مهمانسرا که اثرآن بر سود هر سهم سال مالی۹۵ حدودا ۲۰۰ ریال می باشد و تخفیف ۳۰% به خاطر کاهش فعالیت های عمرانی و غیره.

نماد:دامین(شرکت داروسازی امین): پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۵۸۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۸۲۹,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و جبران مخارج سرمایه ای انجام شده از محل سود انباشته و مشتمل بر توجیه لزوم افزایش سرمایه و چگونگی انجام و تادیه مبلغ آن که در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.

نماد:وسپه(شرکت سرمایه گذاری سپه): سرمایه گذاری سپه در دوره ۹ ماهه منتهی به ۹۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم  ۲۴۳ ریال سود شناسایی کرده است. شرکت در سال مالی جاری افزایش سرمایه ۵۰% را به ثبت رسانده و با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم ۴۵% افت داشته ولی سود خالص افت ۱۷% داشته است.این شرکت براساس عملکرد ۹ ماهه مبلغ ۱,٣۰۷ میلیارد ریال سود خالص شناسایی کرده است.

نماد:کرازی(شرکت شیشه رازی): صدور مجوز افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۲۴۳ میلیارد ریال به مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال معادل ۱۰۶% از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و جبران مخارج سرمایه گذاری های انجام شده.

نماد:فاهواز(شرکت نورد و لوله اهواز): صورتجلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام که در آن صورت های مالی شرکت در سال۹۴ به تصویب رسید.

نماد: خکاوه(شرکت سایپا دیزل): صدور مجوز افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۲۱۰۰میلیارد ریال به مبلغ بیش از ۲۶۳۵میلیارد ریال معادل ۲۶درصد از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار مالی در جهت قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و عملیاتی در تامین نیازهای کشور.

نماد:فسپا(شرگت گروه صنعتی سپاهان): پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ دوره ۶ ماهه (حسابرسی نشده)   دوره منتهی به ۱۳۹۵/۰۶/۳۱   با سرمایه ۶۵۰,۰۰۰ میلیون ریال مبلغ ۱۸۵ ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.سود هر سهم نسبت به گزارش قبل بدون تغییر و پوشش۶ماهه۴۲% مبلغ ۷۸ ریال میباشد.


نماد:غشاذر(شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی):
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ دوره ۶ ماهه (حسابرسی نشده)   دوره منتهی به ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ با سرمایه ۴۰۰,۰۰۰ میلیون ریال مبلغ ۳۴ ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد. سود هر سهم نسبت به گزارش قبل بدون تغییر و پوشش۶ماهه۴۴% مبلغ ۱۵ ریال میباشد.

سایت خبری تحلیلی تابناک|اخبار ایران و جهان|TABNAK

این نوشته در اخبار ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.