هندبال انتخابی المپیک/ایران بدون دو لژیونر،ازبک ها را گلباران کرد

تیم ملی هندبال که در دومین دیدار خود در مسابقات سهمیه المپیک آسیا از ساعت ۱۷:۳۰ در تالار الدحیل دوحه برابر ازبکستان به میدان رفت و با نتیجه ۳۳ بر ۱۸ به برتری رسید. حسین الموت و سمیر مرهون از بحرین قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

به گزارش تابناک ورزشی،عرفان اسماعیلاجیچ، سرمربی تیم ملی هندبال در این دیدار پویا نوروزی‌نژاد، سعید حیدری‌راد (دروازه‌بان)، شاهو نصرتی، احسان ابویی مهریزی، میلاد مسائلی، مهدی موسوی و افشین صادقی را به میدان فرستاد.

هندبال انتخابی المپیک/ایران بدون دو لژیونر،ازبک ها را گلباران کرد

نیمه نخست این دیدار با یک بازی پایاپای آغاز شد اما در ادامه شاگردان اسماعیلاجیچ موفق شدند اختلاف امتیاز خود را با ازبکستان افزایش دهند و در پایان این نیمه با برتری ۱۷ بر ۸ به سود ایران به پایان رسید.در نیمه دوم نیز ملی‌پوشان برتری خود را به تیم ازبکستان تحمیل کردند و در نهایت به برتری کامل دست یافتند.

سرمربی تیم ملی درادامه این دیدار از محمدرضا رجبی، سلامان بربط، مهرداد صمصامی، دانیل کمیش‌نژاد و محسن باباصفری (دروازه‌بان) نیز در ترکیب خود استفاده کرد.اسماعیلاجیچ در این دیدارهم الله‌کرم استکی، بازیکن تیم مون‌پلیه فرانسه و سید علیرضا موسوی، عضو تیم دینامو بخارست رومانی را در اختیار نداشت. این دو بازیکن امشب به جمع ملی‌پوشان می‌پیوندند و مقابل ژاپن درکنار تیم خواهند بود.

تیم ملی دربازی نخست خود در این رقابت‌ها با نتیجه ۳۹ بر۳۱ برابر عمان به برتری دست یافتند. تیم ملی ایران در دومین دیدارخود چهارشنبه، ۲۷ آبان ماه از ساعت ۱۵:۳۰ برابر ژاپن به میدان خواهد رفت. ملی‌پوشان دراین رقابت‌ها با عمان، قطر، عربستان، ژاپن وازبکستان همگروه هستند. تیم قهرمان این رقابت‌‌ها مستقیم راهی المپیک ریو خواهد شد و تیم دوم و سوم باید در مسابقات قاره‌ای شانس خود را برای حضور در المپیک امتحان کنند.

سایت خبری تحلیلی تابناک|اخبار ایران و جهان|TABNAK