نمایشگاه کتاب و کامپیوتر

یکی از پایه های توسعه فرهنگی و رشد و شکوفایی استعداد ها، مقوله کتاب و کتابخوانی است. نیاز به کتاب به سرعت در حال رشد است و انتشار نتیجه مطالعات پژوهشگران و اندیشمندان پاسخگوی این نیاز خواهد بود.

با برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه کتاب طی روزهای ۱۴ تا ۲۴ اردیبهشت در مصلی تهران خیلی ها دوست دارند تا کتاب هایی را در زمینه کامپیوتر خریداری کنند اما به دلیل زیاد بودن انتخاب ها خیلی ها در این بین سردرگم میشوند که کدام کتاب را خریداری کنند و از چه انتشاراتی.

در لیستی که در زیر برای شما آماده شده است بهترین کتاب های علوم کامپیوتر برای شما معرفی شده است.

برخی از انتشارات های برتر در زمینه کتب فنی و مهندسی  و بخصوص کامپیوتر عبارتند از: کیان رایانه (سبز)، نص، علوم رایانه، دیباگران تهران و  صفار اشراقی و …

البته ناشران دیگر هم هستند که بعلت تعدد  آنها از آوردن نامشان در اینجا صرفنظر شد و فقط به نام همین چند ناشر اکتفا میکنیم قابل ذکر است آوردن نام این ناشران جنبه تبلیغ برای آنها ندارد و فقط از جهت کمک به دوستداران تکنولوژی و کتابخوانی در این پست ذکر گردیده است.

 

پ.ن: اگر میبینید که تعداد کتاب های معرفی شده کم هست به این خاطر هست که اینترنت بنده به دلیل مهاجرت به شرکت دیگری قطع شده و من مجبور به ارسال این مطلب با ایرانسل هست.

 

مجله اینترنتی گویا آی‌تی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.