داستان جالب مرگ بن لادن و ریش های مرد آمریکایی!! +عکس

داستان جالب مرگ بن لادن و ریش های مرد آمریکایی!!

یک مرد آمریکایی که پس از حوادث ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ ریش های خود را اصلاح نکرده بود ، با شنیدن خبر مرگ اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده و مسبب اصلی عملیات تروریستی ۱۱ سپتامبر ، ریش های خود را تراشید.

به گزارش عصر ایران ” گری ودل ” معلم دبیرستانی در واشنگتن آمریکااز زمان حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر عهد کرده بود تا ریش های خود تا زمانی که بن لادن دستگیر یا کشته نشود اصلاح نکند.
 
این معلم ۵۰ ساله آمریکایی به خاطر از دست دادن عده ای از شاگردانش در حادثه تروریستی ۱۱ سپتامبر برای بزرگداشت نام آنها از زمان حادثه تروریستی تصمیم گرفت تا ریش خود را تا زمان دستگیری یا مرگ بن لادن اصلاح نکند.
 
شاید این مرد آمریکایی هنگامی که تصمیم به عدم اصلاح ریش هایش گرفت هرگر فکر نمی کرد که کار دستگیری یا کشتن بن لادن قریب به ۱۰ سال طول خواهد کشید!
 
ریش گری ودل در ۱۰ سال گذشته به ۱۵ اینچ رسیده بود . دبیرستان محل تدریس ودل با صدور بیانیه ای از اینکه وی نزدیک به ۱۰ سال متعهد به انجام رساندن عهد خود باقی مانده است ، تقدیر کرده و گفته است : آقای ودل ۳۴۵۴ روز بر سر عهد و عقیده خود ماند . وی در این مدت تمسخرها و ریشخندهای دیگران را تحمل کرد ؛ چون بدون شک عده زیادی از مردم به وی می گفتند که آرمان او شکست خورده است”.

داستان جالب مرگ بن لادن و ریش های مرد آمریکایی!!

ودل در ۱۰ سال گذشته به واسطه ریش هایش توجه رسانه های آمریکایی را به خود جلب کرده بود و همه ساله در سالگرد حملات ۱۱ سپتامبر برخی رسانه ها به سراغ او می رفتند و ریش او را اندازه گیری می کردند و رشد آن را با سال قبل مقایسه می کردند !
 
ودل خبر مرگ بن لادن را روز یکشنبه ساعت ۷ و ۴۸ دقیقه بعد از ظهر ( به وقت محلی) و هنگامی در باغ خانه اش مشغول کار بود از طریق تلفن یکی از همکارانش دریافت می کند و با شنیدن خبر مرگ بن لادن به سرعت برای ادای نذر خود سراغ قیچی اصلاح و تیغ می رود.
 
همسر این معلم آمریکایی می گوید که او ریش دوست نداشت اما به نذر همسرش احترام گذاشته است .
 
وی افزود : او با اصلاح ریش هایش ۱۰ سال جوان تر شده . این لحظه خوبی برای ما و همه مردم آمریکا است.
 
هنوز مشخص نیست که این مرد آمریکایی با ریش های خود چه خواهد کرد ، اما بعید نیست که آنها را در یک حراجی به فروش برساند. با توجه به مشهور شدن ریش های وی پیش بینی می شود ودل بتواند بابت هر اینچ ریش هایش مبلغ قابل توجهی کسب کند.

 
منبع: asriran.com

گردآوری: آلامتو

 

آلامتو | سرگرمی,عکس,کلیپ موبایل,فال,اس ام اس,بازی آنلاین

این نوشته در فال,گوناگون ارسال و , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.