سه کیندل جدید از آمازون دنیای کتابخوان ها را متحول می کند

هم اکنون آمازون در کنفرانس خبری اش مشغول معرفی محصولات جدید اش است و تا دقایقی دیگر نوبت تبلت اش میرسد. اما با ورود تبلت رنگی، تکلیف کتابخوان محبوب آمازون چه می شود؟ به نظر می رسد آمازون قصد دارد فروش آن را بیشتر هم بکند. چرا که دقایقی پیش ۳ کیندل جدید دوست داشتی را معرفی کرد.

جف بزوس معتقد است که کتابخوان کیندل مانند آی پاد اپل نیست که


قرار به کشتن اش

وجود داشته باشد و سرنوشت مشابهی پیدا نخواهد کرد!

amazonfire19_narenji.jpg

با Kindle Touch آشنا شوید. کتابخوان آمازون با صحفه لمسی و نمایشگر جدید E-ink. این کتابخوان در دو مدل WiFi و ۳G ارایه می شود. قیمت مدل تری جی ۱۴۹ دلار است و با تری جی نامحدود رایگان ارایه خواهد شد. آمازون می گوید شبکه تلفن همراه بیش از ۱۰۰ کشور دنیا را پشتیبانی می کند. یعنی هر جا که هستید اینترنت نامحدود و ۳G رایگان روی این کتابخوان در اختیار دارید.

امکان جدیدی به نام X-Ray هم به کتابخوان های کیندل اضافه شده که با یک تپ می توانید به تمام اطلاعات مربوط به یک کلمه مانند صفحه ویکی پدیای آن دسترسی پیدا کنید.

مدل وای-فای کیندل تاچ هم فقط ۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

amazonfire84_narenji.jpg

اما یک کتابخوان دیگر هم معرفی شد. کیندل مدل جدید طراحی خودش را پیدا کرده و با قیمت فوق العاده ۷۹ دلار وارد بازار می شود. این یکی صفحه لمسی ندارد و وزن اش تنها ۱۷۰ گرم است. تصورش را بکنید چنین گجت سبک و ارزانی هزاران کتاب را برایتان با بهترین کیفیت ممکن حمل کند. چیز دیگری هم برای کتاب خواندن لازم دارید؟

amazonfire98_narenji.jpg

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.