سه تلفن مانگو برای پاییز امسال معرفی شدند – ویندوز فون های فعلی نیز آپدیت خواهند شد

دقیقا همان زمانی است که انتظار داشتیم شماری از تلفن های مانگو جدید را ببینیم. حالا اپراتور AT&T کار خود را با معرفی سه تلفن انبه ای برای پاییز امسال آغاز کرده است. نکته مثبت این که تمام این تلفن ها از نسل چهارم شبکه های تلفن همراه پشتیبانی می کنند. شرکت های سامسونگ و اچ تی سی مسئول تامین این تلفن ها شده اند و البته هنوز هیچ عکسی از تلفن های مانگو سامسونگ در دسترس نیست. پس بیایید فعلا با مشخصات مدل های: اچ تی سی تیتان، سامسونگ فکوس اس و سامسونگ فکوس فلش آشنا شویم.

 

مدل فکوس اس، دارای یک صفحه نمایشی سوپر AMOLED پلاس، با سایز ۴٫۳ اینچ است. پردازنده آن ۱٫۴ گیگاهرتز می باشد و به دوربین ۸ مگاپیکسلی عقب هم مجهز شده. ضمن این که دوربین جلویی ۱٫۳ مگاپیکسلی هم آن را همراهی می کنند. مدل فکوس فلش اما مشخصات پایین تری دارد. صفحه نمایش آن ۳٫۷ اینچ است و از نوع سوپر آمولد (پلاسی در کار نیست). البته پردازنده ۱٫۴ گیگاهرتزی هنوز هم همان سرعت را در اختیارتان می گذارد. اما برای دوربین پشتی، بیش از ۵ مگاپیکسل نخواهید داشت. رزولوشن دوربین جلویی این مدل هم هنوز معلوم نیست.

 

اما مدل تیتان از HTC حرف های بیشتری برای گفتن دارد. با صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی، می توان رسما آن را یک تبلت کوچک نامید! پردازنده ۱٫۵ گیگاهرتزی و دوربین هشت مگاپیکسلی هم سخن را بر رقیبان تمام می کنند. ضمن این که این تلفن با رابط کاربری Sense اچ.تی.سی عرضه خواهد شد.

 

تا این جا معلوم شده که تلفن های فعلی شامل: HTC HD7S – HTC Surround – LG Quantum و سامسونگ فکوس – آپدیت مانگو را در همین پاییز دریافت خواهند کرد.

 

از قرار معلوم باید شاهد گسترش تلفن های مبتنی بر ویندوز فون باشیم. باید دید که آیا سهم این سیستم عامل در بازار هم گسترش پیدا خواهد کرد یا خیر؟ شما چه فکر می کنید؟

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.