تکنولوژی پاور لاین، اتصال آسان، ارزان و امن به شبکه داخلی

پاورلاین


تبلیغات

به تازگی شرکت تان را جابجا کرده اید و دوباره دردسرها شروع شده اند. باید کلی اسباب و اثاثیه را به دفتر جدید منتقل کنید. دوباره محیط را تقسیم و پارتیشن بندی کنید. جای هر فرد را مشخص کرده و وسایل اش را به میزش منتقل کنید، دوباره از اول کل محیط شرکت را باید کابل کشی کنید تا شبکه داخلی تان راه بیافتد. همه اینها یعنی حداقل یک ماه تعطیلی کار و فعالیت جاری. اما دست نگه دارید، ما یک بخش مهم کار را برای تان آسان کرده ایم.

در محل جدید شرکت دیگر به دنبال هزینه کابل و داکت کشی برای راه اندازی شبکه نروید. زیرا ارتباط از طریق سیمهای برق یا Power Line Communication کار را ساده کرده است. خب، همه محل کار جدید با کابل برق به هم متصل و شبکه است، چرا از آنها برای انتقال اطلاعات استفاده نکنیم؟ تنها کافی است درون هر پریز یک آداپتور ویژه پاور لاین داشته باشیم تا به راحتی کابل شبکه کامپیوتر را به آن وصل کرده و کارمان را شروع کنیم. حتی به جای استفاده از یک شبکه بیسیم هم ما استفاده از این تکنولوژی را پیشنهاد می کنیم. زیرا امنیت و پایداری محصولات وایرلس دو مشکل عمده در شبکه های کامپیوتری می باشند و تلاش دائم نفوذگرها برای شکستن قفل شبکه بیسیم یک نگرانی دایمی برای مدیران شبکه است.

پاسخ به این مشکلات، NP201AV محصول Netcomm است که توسط شرکت«

پیشگامان ارتباط هزاره

» عرضه شده. محصولات پاورلاین شرکت Netcomm این توانایی را به شما می دهد تا بتوانید شبکه ای امن و پایدار را از طریق خطوط برق موجود در داخل ساختمان برپا کنید.

شبکه بر اساس تکنولوژی پاورلاین دارای کاربری های بسیار متنوعی است. از یک سرویس ساده مانند به اشتراک گذاری اینترنت در داخل ساختمان بین سیستمهای مختلف، تا به اشتراک گذاری سریع و آسان محتویات دیجیتال ما بین کامپیوترها و تجهیزاتی مانند: تلوزیونهای تحت شبکه، دستگاههای پلی استیشن، دوربین های مدار بسته، سوییچ ها، روتر ها، تلفنهای تحت شبکه، پرینترهای تحت شبکه و یا هر وسیله ای که حداقل یک پورت اترنت در آن تعبیه شده باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصول می توانید با شماره های ۰۲۱۴۴۴۸۹۳۷ و ۰۲۱۴۴۴۴۵۷۲۲ و یا ۰۹۱۲۵۸۳۲۵۶۵ تماس بگیرید. همچنین ایمیل info‪@‬peh‪.‬co‪.‬ir پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

لطفا برای اطلاعات تکمیلی و جزئیات فنی بیشتر به سایت شرکت
پیشگامان ارتباط هزاره

مراجعه کنید.

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.