نمایشگر سه بعدی پوشیدنی سونی به حقیقت پیوست – وعده دیدار: ۱۱ نوامبر در ژاپن

این

طرح مفهومی

را یادتان هست؟ در CES 2011 معرفی گردید و البته برنامه ای برای عرضه آن به بازار ارائه نشد. اما اکنون باید خوشحال باشیم که سونی می خواهد این گجت را در یازده نوامبر به دست علاقه مندانش در ژاپن برساند. اگر از نام مدلش بپرسید، سونی به شما جوابی جز HMZ-T1 نمی دهد.

 

حالا وقت آن است که کمی بیشتر با این نمایشگر مبتکرانه آشنا شویم. در ساخت آن دو پنل OLED با رزولوشن HD 720p به کار رفته است که هر یک از آن ها، جلوی یک چشم قرار می گیرد. در نتیجه وقتی آن را بپوشید، احساس می کنید یک صفحه ۷۵۰ اینچی در فاصله بیست متریتان قرار دارد. اما حرفمان به همین جا ختم نمی شود. هدفون های این نمایشگر پوشیدنی، صدای ۵٫۱ کاناله دالبی را برای شما به ارمغان آورده و فضای اطرافتان را بیش از پیش واقعی جلوه می دهند. شاید این همان چیزی باشد، که

واقعیت مجازی

دهه نود باید می بود.

 

اما در مورد قیمت، سونی HMZ-T1 را ۶۰ هزار ین ژاپن (معادل ۷۸۳ دلار) ارزش گذاری کرده است. با این همه شاید یک تجربه با کیفیت سه بعدی، برای خیلی از مشتاقان این فناوری، ارزش این مقدار پول را داشته باشد. برای شما چطور؟
 
 
در ادامه مطلب می توانید عکس های بیشتری را از این ابتکار سونی مشاهده کنید. ضمن این که تصاویر زیر در نمایشگاه CES ارائه شدند و نمونه اولیه این محصول را نشان می دهند. تصویر ابتدای مطلب، مربوط به نمونه نهایی این محصول است.

ادامه مطلب

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.