موس اسکنر LSM-100 دو قابلیت در کمترین حجم

Scanner Mouse

خوانندگان نارنجی حتماً موس اسکنری که در نمایشگاه CES معرفی شد را به خاطر می آورند. همان موس عجیب و غریب که شرکت LG با افتخار معرفی کرد ولی صحبتی از زمان تولید و قیمت محصول به میان نیاورد.

شرکت LG اعلام کرده که این موس با ورود خود به بازار در عرض چند روز دنیای اسکنرها را متحول خواهد کرد.
حال فرصتی پیش آمده تا نگاه دقیقتری به نحوه عملکرد آن داشته باشیم.

همانطور که پیشتر گفتیم در این موس به سادگی و با نگه داشتن دکمه اسکن هوشمند و حرکت دادن آن بر روی کاغذ قادر خواهید بود هرگونه تصویری را حتی به بزرگی یک برگ A3 اسکن کنید و سپس آن را در فرمت های مختلف همچون JPEG ،TIFF  ،PDF  و PNG ذخیره کنید.
 
 
 اگر تا اینجای ماجرا به اندازه کافی برای شما اغوا کننده نبوده، بهتر است ویژگی استخراج متن این موس کوچک را نیز یادآور شویم. تصویر اسکن شده را می توانید مستقیماً به یک سند قابل ویرایش مثلاً Word یا Excel منتقل کرده و بلافاصله ویرایش کنید. تمام این کارها – که 

پیش تر

 نیز به آنها اشاره شده بود – از ابتدا تا به آخر توسط همین موس کوچک انجام خواهند گرفت. حال با ورود این موس به بازارهای بریتانیا، ویدئویی تبلیغاتی  اى از آن ارائه شده که پیشنهاد می کنیم از دستش ندهید.

این موس اسکنر هم اکنون فقط در بریتانیا با قیمت ۸۹.۹۸ پوند (حدود ۱۴۸ دلار) و البته صرفاً به صورت آنلاین قابل خرید است. تصور می کنم بر روی میز کار همه ما جای چنین موس و اسکنری خالی است.

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.