رادیو گویا، برنامه هفتم – جشنواره بین‌المللی در تهران، اونم از نوع ملّی‌ و ایرانیش !!!

هفتمین برنامه رادیو گویا با عنوان «جشنواره بین‌المللی در تهران، اونم از نوع ملّی‌ و ایرانیش !!!» و با مروری بر اخبار دنیای فناوری اطلاعات در هفته ای که گذشت، منتشر شد.

در ابتدای برنامه نظر دوستانی که به رادیو گویا ششم توجه نشان داده بودند مرور می‌شود و پاسخ تیم رادیو گویا به نظرات برخی از عزیزان را خواهیم شنید.

در رادیوی این هفته، اولین جشنواره ملی بازی‌های رایانه‌ای کشور که توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران از ۸ تا ۱۲ اردیبهشت برگزار شد، مورد توجه قرار گرفته و در این رابطه، مصاحبه‌ای نیز با گروهی از بازی‌سازان و کارآفرینان موفق صنعت بازی‌سازی در کشور خواهیم داشت.

به همین منظور، با آقای محمدرضا مه‌آبادی، مسؤول غرفه مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان و کارشناس تولید بازی‌های رایانه‌ای این شرکت و همچنین با آقای فواد امیری، ایده‌پرداز و طراح بازی آنلاین کلوب فوتبال من (MyFC) مصاحبه‌ای خواهیم داشت و به معرفی بازی‌های طراحی شده توسط این گروه‌ها می‌پردازیم.

تذکر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این جشنواره و نمایشگاه می‌توانید به گزارش تصویری اختصاصی از اولین جشنواره و نمایشگاه ملی بازی‌های رایانه‌ای تهران که برای شما علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای و مخاطبین خوب مجله اینترنتی گویا آی‌تی تهیه کرده‌ایم، مراجعه نمایید.

در بخش دوم این برنامه نیز به مرور بخشی از مهمترین مطالب منتشر شده در مجله اینترنتی گویا آی‌تی در بازه زمانی دوم تا یازدهم اردیبهشت‌ماه خواهیم پرداخت. عناوین مطالبی که در این بخش از رادیو گویای هفتم در مورد آنها خواهید شنید عبارتند از:

  • درگذشت “نوریو اوگا” پدر CD‌در سن ۸۱ سالگی (منبع)
  • امکان آپلود پوشه‌ها در سرویس Google Docs (منبع)
  • با مرورگر گوگل کروم ۱۱ حرف بزنید (منبع)
  • شکایت سامسونگ از اپل پس از شکایت اپل از سامسونگ (منبع)
  • کافه‌بازار، اولین مارکت آندروئیدی به زبان فارسی در ایران (منبع)

مدت زمان برنامه: ۳۲ دقیقه و ۴۸ ثانیه – لطفا نظرات خود در مورد این برنامه را با ما در میان بگذارید.

مجله اینترنتی گویا آی‌تی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.