تقویت دانش لغوی انگلیسی با مجموعه ی English Vocabulary In Use

  عکس   تقویت دانش لغوی انگلیسی با مجموعه ی English Vocabulary In Use

Language: English | Publisher: Sambridge | ISBN: 82492805812 | ISO | PDF | 2.34 GB
Genre: e-Learning | Language (English)

 لینک انجمن ؛ لینک عضویت در انجمن

English Vocabulary In Use مجموعه ای مناسب هم برای استفاده و مطالعه ی شخصی و هم برای استفاده در کلاس های درسی به منظور تقویت دایره لغوی زبان آموزان است. این مجموعه با بهره گیری از موفقیت مجموعه ی English Grammar In Use ، لغات جدید را در صفحات سمت چپ ارائه میکند و در مقابل آن، یعنی صفحات سمت راست، به ارائه تمرینات میپردازد. تمام سطوح و بخش های این مجموعه توسط متخصصان دانشگاه Cambridge بررسی شده تا صحت لغات انتخاب شده، کارآمد بودن آنها و به روز بودنشان تایید شود. همچنین متخصصان نحوه ی صحیح و طبیعی ارائه لغات به زبان آموز را زیر نظر داشته و بهترین روش انتخاب شده است. در طراحی کتاب ها استفاده های منفرد نیز لحاظ شده و بدین منظور پاسخ نامه ی جامع نیز همراه آنها ارائه میشود.

 

English Vocabulary In Use : Upper Intermediate

این مجموعه بهترین انتخاب برای زبان آموزان مقطع  Upper Intermediate که میخواهند دانش لغوی خود را تقویت کنند میباشد. مجموعه ی English Vocabulary In Use : Upper Intermediate شامل بیش از ۲۰۰۰ لغت و اصطلاح جدیدی میباشد که با شیوه ای ساده و مناسب با دانش این زبان آموزان این مقطع ارائه میشود. همچنین CD ROM هایی که به همراه این مجموعه ارائه میشوند تمرینات جداب و لذت بخشی را به منظور بیشتر به چالش کشیدن زبان آموزان  فراهم میکند. در کنار این ویژگی، این سی دی ها شامل listening های اضافی هستند که باعث تمرین بیشتر و تسلط بیشتر بر تلفظ کلمات میشوند. این مجموعه نیز مورد تایید متخخصات Cambridge میباشد. همچنین، کتاب تست اضافه ای برای تمرین بیشتر ارائه شده. مجموعه ی English Vocabulary In Use : Upper Intermediate نیز مناسب هم برای استفاده های منفرد و هم برای استفاده در کلاس های درسی میباشد.

 

English Vocabulary In Use : Advanced

این مجموعه بهترین انتخاب برای زبان آموزان مقطع  Advanced که میخواهند دانش لغوی خود را تقویت کنند میباشد. مجموعه ی English Vocabulary In Use : Advanced شامل بیش از ۲۰۰۰ لغت و اصطلاح جدیدی میباشد که با شیوه ای ساده و مناسب با دانش این زبان آموزان این مقطع ارائه میشود. همچنین CD ROM هایی که به همراه این مجموعه ارائه میشوند تمرینات جداب و لذت بخشی را به منظور بیشتر به چالش کشیدن زبان آموزان  فراهم میکند. در کنار این ویژگی، این سی دی ها شامل listening های اضافی هستند که باعث تمرین بیشتر و تسلط بیشتر بر تلفظ کلمات میشوند. این مجموعه نیز مورد تایید متخخصات Cambridge میباشد. همچنین، کتاب تست اضافه ای برای تمرین بیشتر ارائه شده. مجموعه ی English Vocabulary In Use : Advanced نیز مناسب هم برای استفاده های منفرد و هم برای استفاده در کلاس های درسی میباشد.

 

دانلود در ادامه ی مطلب

 

رمز فایل های فشرده : www.alborzdownload.com

دانلود کتاب | ۲۵ مگابایت

فایل های صوتی مقطع Pre Intermediate | حجم : ۵۶۰ مگابایت

فایل های صوتی مقطع Upper Intermediate – پارت اول | ۵۲۰ مگابایت

فایل های صوتی مقطع Upper Intermediate – پارت دوم | ۴۰ مگابایت

فایل های صوتی مقطع Advacned – پارت اول | ۵۲۰ مگابای

فایل های صوتی مقطع Advacned – پارت دوم.| ۴۰ مگابای

البرز دانلود – دانلود رایگان نرم افزار

این نوشته در دانلود ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.