باید روحیه امید و انتظار را در جوانان تقویت کنیم

باید روحیه امید و انتظار را در جوانان تقویت کنیم< ?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

              یک استاد دانشگاه تهران با اشاره به تبلیغات و توطئه هایی که پیرامون مسئله ظهور وجود دارد گفت: باید روحیه امید و انتظار را در جوانان تقویت کنیم .

 


به گزارش آینده روشن، دکتر بیات در کارگاه طرح ضیافت اندیشه استادان مرکز قم که در تالار اندیشه دانشگاه قم برگزار شد، با اشاره به توطئه های دشمنان و تبلیغاتی که آنان برعلیه شیعیان دارند اظهارداشت: دشمنان به خصوص یهودیان جهت ضربه زدن به اسلام از هیچ کوششی دریغ نمی کنند. 

وی با یباین اینکه دشمنان به طرق مختلف درصدد ضربه زدن به اسلام هستند گفت: یکی از این راهها ساختن انواع فیلم های مختلف برعلیه شیعیان است که دراین فیلم ها تلاش می کنند تا یک چهره بد ازاسلام و شیعیان را نشان دهند . 

دکتر بیات با اشاره به نمونه از فیلم هایی که در آنها دشمنان به خصوص یهودیان به اسلام اهانت کرده اند افزود: در اکثر این فیلم ها که با موضوعات مختلف ساخته شده است هدف اصلی اهانت به اسلام و تبلیغات سوء برعلیه شیعه است. 

وی تصریح کرد: ما باید در مقابل این تبلیغات هوشیار باشیم و این را هم بدانیم که یهودیان سرسخت ترین دشمنان شیعه هستند. 

وی با بیان اینکه نباید فریب دروغ های دشمنان را بخوریم عنوان کرد: نفوذ دشمن در هرجامعه و یا کشوری از طریق ایجاد اختلاف در آن جامعه و یا کشور است و دشمنان ازطریق ایجاد اختلاف در میان ملت ها سعی دارند تا به اهداف خود برسند. 

وی در بخش دیگری از سخنانش با یبان اینکه باید روحیه امید و انتظار را در جوانان تقویت کنیم گفت: ما برای اینکه منتظر واقعس باشیم باید ایمان خود را تقویت کنیم و از نظر اخلاقی نیزخود را آماده کنیم. 

دکتر بیات با اعلام این مطلب که کاری را که انجام میدهیم باید برای رضای خداوند باشد و فضائل اخلاقی داشته باشیم افزود: ما باید قدر شیعه بودن خود را بدانیم چرا که دین ما کاملترین دین است.

:: پایگاه عصر ظهور :: Asrezohor ::

این نوشته در مذهبی ارسال و , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.