Facebook Notifications ، افزونه ای دیگر برای فیسبوک ( کروم )

<< فیسبوک بازها >> همیشه به دنبال راهی هستند تا کار خود در این شبکه اجتماعی راحت کنند . بعضی از آنها از مرورگرهای مخصوص شبکه های اجتماعی استفاده میکنند و بعضی دیگر هم برنامه های تحت سیستم عامل را برای انجام این قبیل کارها انتخاب میکنند . اما اگر شما جزو هیچکدام از این دو دسته نیستید و اصرار بر استفاده از مرورگر محبوب خودتان دارید و حتی نمیخواهید هیچ برنامه ی جانبی نصب کنید ، فقط یک انتخاب برای شما میماند . استفاده از افزونه هایی که برای این کار و مخصوص مروگر شما ساخته شده اند . با این کار هم از مرورگر محبوبتان استفاده میکنید و هم کار میکنید که بدون ورود به شبکه اجتماعی مورد نظرتان ، از واقع رخ داده در آن ، آگاه شوید .

افزونه که میخواهیم به شما معرفی کنیم ، Facebook Notifications نام دارد . Notifications یا همان اطلاعیه ها این قابلیت را به شما میدهند که فعالیت دیگر دوستانتان را زیر نظر داشته باشید . مثلا کدام دوستتان در مورد عکس شما نظر داده یا لایک کرده است . و یا کدام دوستتان روی دیوار شما مطلبی را پست کرده .

حالا اگر میخواهید بدون باز کردن فیسبوک به تمامی این اطلاعیه ها دسترسی داشته باشید ، کافیست این افزونه را از گویا آی تی و بدون هیچ تحریمی دریافت کنید ( پسورد : www.gooyait.com ) .

پس از نصب افزونه و لاگین کردن به فیسبوک ، دیگر هیچ کار و یا تنظیمات اضافه ای باقی نخواهد ماند . به محض اینکه Notification شما مورد جدیدی را نمایش دهد ، این افزونه آن را در قالب یک پنجره کوچک در قسمت پایین و سمت راست مرورگرتان به شما نشان خواهد داد .

البته آیکون این افزونه ( که به شکل f میباشد ) هم تعداد اطلاعیه هایی که هنوز آن ها را نخوانده اید به شما نشان میدهد و با کلیک کردن روی آن ، تعدادی از آخرین اطلاعیه ها نمایش داده خواهد شد .

مجله اینترنتی گویا آی‌تی

این نوشته در فال,گوناگون ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.