خداحافظی با سی دی پلیر ها در اتومبیل

چند تا سی دی در ماشین تان دارید؟

شما در خودرو با چه چیزی موسیقی گوش می کنید؟ سی دی، یا هنوز یک پخش با کاست های قدیمی دارید؟ شرکت فورد فکر می کند سی دی پلیرها دیگر برای خودروها قدیمی شده اند و تصمیم دارد آنها را از اتومبیل های آینده اش حذف کند.

در عوض یک سیستم پخش جدید در خودروهای فورد جایگزین خواهد شد که رانندگان می توانند به آلبوم های موسیقی شان به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند. در واقع پیشفرض جدید شرکت فورد این است که خودروهای آینده همگی به صورت دایمی به اینترنت متصل هستند.

دستگاه های پخش جدید به یک ورودی یو اس بی هم برای پخش فایل های دیجتال مجهز خواهد بود اما فورد اولین خودروساز در جهان است که تصمیم به حذف پخش کننده های دیسکی از اتومبیل ها و جایگزین اش با اینترنت گرفته است.

قرار است پخش کننده جدید اتومبیل به نرم افزاری مجهز باشد که شما بتوانید به آرشیو دیجیتالی تان در منزل دسترسی داشته باشید. در واقع آرشیو دیجیتال شما در سرویس های ابری نگه داری میشود و از طریق اینترنت و همه جا به آنها دسترسی دارید.فروش دیسک ها امسال حدود ۱۲.۴ درصد کاهش داشته اما فروش دیجیتالی و آنلاین حدود ۳۰ درصد افزایش داشته است. شرکت فورد پیش بینی کرده تا سال ۲۰۱۵ حدود دو میلیون خودور در اروپا از سیستم پخش جدید اینترنتی اش استفاده کنند.

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.