اپلیکیشن وایبر برای اندروید ارایه شد

Viber

دارندگان آیفون به خوبی با نام اپلیکیشن Viber آشنا هستند. اپلیکیشنی که برای کم کردن هزینه های مخابرات به کمک شما می آید تا از شر قبض های سرسام آور خلاص شوید.


این اپلیکیشن محیطی را برای شما فراهم میکند تا به راحتی و به صورت رایگان بتوانید برای دیگران پیامک ارسال کنید یا با آنها تماس برقرار کنید.


شرط لازم این است که اپلیکیشن Viber روی گوشی هر دو نفر نصب و به اینترنت متصل باشد. تا پیش از این کاربران وایبر تنها آیفون داران بودند اما اکنون به لطف اندروید گوشی های زیادی امکان استفاده از این اپلیکیشن و امکانات فوق العادۀ آن را دارند. به نوعی میتوان گفت که اندروید در حق کاربران آیفون هم لطف بزرگی کرده است چرا که آنها میتوانند به صورت رایگان با دوستان بیشتر خود ارتباط داشته باشند.

برنامه هایی که امکان تماس اینترنتی را فراهم میکنند ، کم نیستند ولی کیفیت صدای Viber بسیار مطلوبست و کاربران رضایت زیادی از آن دارند‪.‬


یکی از نکات بسیار جالب این برنامه این است که شما نیاز به ساختن حساب کاربری ندارید و برنامه با همان شماره تلفن شما کار میکند، یعنی برای برقراری ارتباط تنها کافیست شمارۀ فرد مورد نظرتان را ، در داخل محیط وایبر ، بگیرید.


از معدود ضعف های این اپلیکیشن شاید به عدم پشتیبانی از تماس ویدیویی بتوان اشاره کرد که باید امیدوار بود تا در نسخه های بعدی به آن اضافه شود .
خیلی بر این باور بودند که بعد از اینکه اپل ویژگی iMessage را برای iOS 5 معرفی کرد، اپلیکیشن های بسیاری با کارکرد مشابه وایبر به آخر خط رسیده اند، اما Viber با انتشار نسخۀ اندروید خود و متعاقباً گسترش دایرۀ ارتباطی کاربرانش ، نشان داد که بازی همچنان ادامه دارد.

کاربران اندروید می توانند وایبر را از


کافه بازار دانلود

کنند.

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.