رکورد زمان بازی با تلفن های همراه

Angry Birds یکی از محبوب ترین بازی ها برای تلفن های هوشمند

طی مطالعاتی که جدیداً به عمل آمده مشخص شده است که بازی ها بیشترین اپلیکیشن هایی هستند که در تلفن های هوشمند توسط کاربران دانلود می شوند و میانگین ساعت افرادی که با موبایلشان بازی میکنند، تقریباً ۷٫۸ ساعت در ماه است. در این میان بیشترین ساعات، متعلق به کاربران آیفون است با میانگین ۱۴٫۷ ساعت در ماه که عدد قبلی را تقریباً دو برابر کرده اند.


اگر میخواهید جالب بودن این میانگین را بهتر درک کنید بهتر است بدانید که خوره های کنسول های خانگی میانگینی بالغ بر ۱۳ تا ۱۴ ساعت در هفته را دارا هستند.

این آمار نشان از محبوبیت اسمارت فون ها برای بازی در میان کاربران دارد چرا که اندرویدی هم عقب نمانده و رکورد ۹٫۳ ساعت در ماه را برای خود ثبت کرده اند. ویندوز فون، بلک بری و سایر گوشی ها با ۴٫۵ ساعت در ماه در رده های بعدی این جدول قرار دارند.

mobile-gaming-chart-1.jpg

پیشرفت سخت افزار در تلفن های هوشمند سبب شده کاربران زیادی برای بازی به سوی آنها جلب شوند. جالب است بدانید که موسس شرکت Id Software یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده بازی های کامپیوتری در سخنانی پیش بینی کرد ابزارهای موبایل تا دو سال دیگر از نظر سخت افزاری به قدرت کنسول های بازی امروزی خواهند بود.

خبر خوب نارنجی هم برای شما این است که از این پس در بخش


نازک نارنجی

با معرفی بازی های جذاب اندروید و ای او اس در خدمت شما خواهیم بود.


فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.