مدیریت باطری در اندروید

نسل جدید تلفن های همراه علی رغم تمام ویژگی های شان، در زمینۀ عمر باطری با مشکل مواجه هستند و شما مثل سابق دیگر نمیتوانید با یک بار شارژ کردن چند روز با گوشی خود کار کنید . خیلی از کاربران تسلیم این واقعیت می شوند و برخی دیگر هم سعی بر این دارند تا با اپلیکیشن های متعددی که برای افزایش عمر باطری ساخته شده، وضعیت خود را بهبود بخشند.

یکی از اپلیکیشن های خوبی که در این زمینه برای اندرویدی ها وجود دارد، برنامۀ JuiceDefender است. شما به کمک این اپلیکیشن می توانید میزان مصرف باطری فعالیت های مختلف گوشی را تنظیم کنید، این نکته به خصوص زمانی به کمک شما می آید که میزان شارژ کمی دارید و می خواهید تا جایی که ممکن است آن را نگه دارید و از خاموش شدن گوشی جلوگیری کنید.

با کمک این برنامه می توانید تنظیمات را به گونه ای انجام دهید که برای مثال هر یک ساعت یک بار به شبکه وای فای متصل شود و شما را از ایمیل ها و سایر اخبار آنلاین با خبر کند. در ضمن تلاش برای اتصال به شبکه بیشتر از یک دقیقه طول نکشد و در صورت معطلی بیشتر فرایند را ادامه ندهد. یا اینکه می تواند شبکه های وای فای که بیشتر به آنها متصل می شوید را شناسایی کرده و تنها هنگامی که در محدوده انها قرار دارید، وای فای را روشن می کند. همچنین این برنامه می تواند کلیه برنامه ها و ارتباطات پر مصرف را هنگام نیاز غیر فعال کند.

از دیگر ویژگی های این برنامه داشتن ویجت مخصوص، کنترل هوشمند روشنایی و … میباشد. این اپلیکیشن در دو نسخۀ رایگان و

غیررایگان (۴.۹۹ دلار)
با امتیاز ۴.۵ در اندروید مارکت موجود است . نسخۀ رایگان این اپلیکیشن را می توانید از

کافه بازار
دانلود کنید .

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.