ضبط صدا در اندروید: Voice Recorder

Voice Recorder برای اندروید

شاید ضبط صدا یکی از ساده ترین کارهایی باشد که توسط تلفن هوشمندتان امکان پذیر است. اما امکانی است مفید که راحتی استفاده از آن بستگی به این دارد که از چه اپلیکیشنی برای ضبط صدا استفاده کنید.نرم افزار Voice Recorder یک نرم افزار رایگان و خوب است که کاملا ساده طراحی شده تا به راحتی بتوانید در مواقع لازم سریعا کار ضبط را شروع. کافی است روی دکمه Record بزنید تا ضبط شروع بشود. با این اپلیکیشن می توانید به صورت زمان دار هم کار ضبط را انجام بدهید و در نهایت این نرم افزار یک ویجت کوچک هم در اختیارتان قرار می دهد که می توانید آن را روی صفحه خانگی اندروید قرار بدهید تا تنها با یک لمس کار ضبط را شروع کنید.


با امکان ضبط صدا کارهای مفیدی می توان انجام داد که خیلی از ما کمتر سراغ شان می رویم. برای مثال می خواهید کاری را فراموش نکنید و امکان نوشتن اش را هم ندارید (مثلا هنگام رانندگی) می توانید کار را بلند بگویید و به صورت یک فایل چند ثانیه ای ضبط اش کنید تا‌ آن را فراموش نکنید. این نرم افزار می تواند مکان خوبی برای جمع کردن ایده هایی باشد که ناگهان به ذهن تان می رسد. در کلاس های درس و جلسات هم ضبط صدا می تواند کمک کند تا بعدا آنها را گوش کنید.


در بعضی افراد یادگیری از طریق شنوایی نسبت به یادگیری از طریق مطالعه (چشمی) سریع تر است. شاید شما هم جزو آن دسته افراد باشید. می توانید با نصب Voice Rcorder یک نرم افزار رایگان مفید داشته باشید که در مواقع ضروری به کارتان می آید.


این اپلیکیشن از


کافه بازار

قابل دانلود است.


فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.