جزییاتی ازجنایت سیاه در خمینی شهر اصفهان +عکس

جزییاتی ازجنایت سیاه در خمینی شهر اصفهان +عکس

سردار حسن کرمی – فرمانده انتظامی استان اصفهان – دیروز ضمن تشریح ماجرا گفت: براساس تحقیقات انجام شده ۱۳ زن و مرد که دو تن از آنها زن و شوهر، دو تن خواهر و برادر و سه تن هم اقلیت مذهبی بودند از ساعت ۶ بعدازظهر ۳ خرداد در یکی از باغ‌های خمینی‌شهر جشنی برپا کرده و سرگرم رقص و پایکوبی بودند که حدود ساعت یازده و نیم شب ناگهان ۱۲ مرد نقابدار وارد باغ شدند. آنها پس از تهدید حاضران با چاقو، ۷ مرد جوان را در اتاقک انتهای باغ حبس کردند.

جزییاتی ازجنایت سیاه در خمینی شهر اصفهان +عکس

 
سپس ۶ زن و دختر را سوار بر خودرو به باغی متروکه در شعاع ۱۵۰۰ متری همان باغ برده و ۴ تن از آنها را مورد تعرض و آزار و اذیت قرار دادند. اما دو زن دیگر با ادعای اینکه باردار هستند از گزند متجاوزان در امان ماندند.
 
از سوی دیگر ساعت ۱۰ دقیقه بامداد به دنبال تماس تلفنی یکی از زنان، مأموران پلیس راهی محل حادثه شده و حدود شش دقیقه بعد به آنجا رسیدند. اما هر ۱۲ شرور شیطان‌صفت گریخته بودند. با شروع تجسس‌های ویژه پلیسی و تحقیق از شاهدان مشخص شد یکی از متهمان یک مرد سالخورده – سرایدار باغ همسایه – بوده است.
 
بنابراین بلافاصله او را بازداشت کردند. اما وی منکر ماجرا شد. این در حالی بود که یکی از شاهدان گفت:‌ ساعتی قبل همین مرد را همراه چند تن دیگر دیده که از بالای دیوار همسایه سرگرم تماشای دختران و پسران حاضر در میهمانی بوده‌اند. بدین ترتیب متهم که چاره‌ای جز بیان حقیقت نمی‌دید لب به اعتراف گشود و هویت ۱۱ متهم دیگر را فاش کرد.
 
مأموران پلیس آگاهی نیز در کمتر از ۲۴ ساعت ۵ تن از متهمان را شناسایی و دستگیر کردند.
 
یکی از آنها در تشریح ماجرا گفت: سرایدار باغ همسایه وقتی متوجه برپایی میهمانی در باغ مجاور شد تماس گرفت و از ما دعوت کرد برای تماشا به آنجا برویم. از آنجا که دیوار باغ کوتاه بود به راحتی میهمانان را می‌دیدیم. در حالی که ساعت‌ها به تماشا نشسته بودیم ناگهان وسوسه شده و پس از زدن نقاب وارد باغ شدیم. مردهای حاضر در جشن که حالت طبیعی نداشتند در برابر ما هیچ مقاومتی نکردند و…
 
در حال حاضر نیز تیم پلیس به سرپرستی سرهنگ حسین‌زاده – رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان – در تلاش برای دستگیری ۷ شیطان‌صفت فراری پرونده هستند که به احتمال زیاد از استان اصفهان گریخته‌اند. بررسی سوابق متهمان نشان می‌دهد ۱۰ تن از آنها سابقه‌دار هستند و سوابقی از جمله خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی، نزاع و درگیری دارند.
 
فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان همچنین گفت: افراد در محدوده خصوصی خود آزادند و براساس قانون، کسی نمی‌تواند به رفتار مردم در حریم خصوصی آنها متعرض شود.
 
به گفته سردار کرمی، این جنایت سیاه سازمان یافته نبود و میانگین سنی متجاوزان هم از ۲۵ سال به پائین است.
 
دکتر انصاری، رئیس کل دادگستری استان اصفهان نیز در این باره گفت: به تمام افرادی که به امنیت و حریم خصوصی مردم تعرض کنند، هشدار می‌دهیم که دستگاه قضایی به طور قاطع با آنها برخورد خواهد کرد. این پرونده نیز به شکل ویژه و فوق‌العاده تحت رسیدگی قرار خواهد گرفت و متهمان تحت تعقیب پس از دستگیری، در دادگاه کیفری استان اصفهان محاکمه خواهند شد. طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با مسئولان عالی‌رتبه قوه قضائیه، دیوان عالی کشور نیز به سرعت پرونده را رسیدگی خواهد کرد تا اهالی محل شاهد مجازات متجاوزان به نوامیس مردم باشند.
 
گفت‌وگو با یکی از تبهکاران
 
علی- ۴۵ ساله- که از مجرمان سابقه‌دار است، گفت: من و دوستانم بعضی شب‌ها برای خوشگذرانی و مصرف مشروبات الکلی به این باغ می‌آمدیم. آن شب وقتی مرد سرایدار از ما خواست به تماشای میهمانی باغ همسایه برویم، با دیدن وضعیت حاضران در جشن و نوع رفتار و لباس‌هایشان، وسوسه شده و یکی از دوستان پیشنهاد کرد وارد باغ شویم. البته من مخالف تجاوز به زنان بودم اما دوستم با قمه مرا نیز تهدید کرد و گفت اگر مقاومت کنی، می‌کشمت!
 
چرا مردها در مقابل‌تان مقاومت نکردند؟
آنها خودشان ترسیده بودند چرا که خلاف کرده بودند، فکر می‌کردند نباید مقاومت کنند. البته حالت طبیعی هم نداشتند.
پشیمان نیستی؟
چرا خیلی پشیمانم ولی اسیر وسوسه شیطان شدیم اما وضعیت آنها نیز در تصمیم ما بی‌تأثیر نبود.

 
منبع:iran-newspaper.com

گردآوری: آلامتو

 

آلامتو | سرگرمی,عکس,کلیپ موبایل,فال,اس ام اس,بازی آنلاین

این نوشته در فال,گوناگون ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.