عکس ها و گزارش کامل از درگیری های دیدار ملوان و پرسپولیس

عکس ها و گزارش کامل از درگیری های دیدار ملوان و پرسپولیس

وقتی داور سوت پایان این بازی حساس را زد و سرخ پوشان به عنوان قهرمانی دست یافتند، تماشاگران حاضر در ورزشگاه که عمدتا هواداران ملوان بودند، رفتارهایی از خود نشان دادند که موجب شد تا نیروی انتظامی وارد عمل شود …

عدم کنترل رفتار هواداران میزبان به دلیل شکست در بازی پایانی جام حذفی، باعث شد تا این ورود، با درگیری همراه شده و برای متفرق کردن افراد، از گاز اشک آور استفاده شود. این نیز موجب مجروح شدن شماری از مردم حاضر در ورزشگاه تختی شد.

عکس ها و گزارش کامل از درگیری های دیدار ملوان و پرسپولیس

* پرتاب اشک آور و ممانعت از تصویربرداری
به گزارش خبرنگار مهر، بیش از ۳۰ دقیقه از پایان این مسابقه گذشته بود؛ اما هنوز خبری از جشن قهرمانی نبود که هجوم تماشاگران به داخل زمین نظم ورزشگاه را مختل کرد. در این بین ماموران برقرار کننده نظم ناچار شدند برای متفرق کردن تماشاگران از گاز اشک آور استفاده کنند که این باعث مصدومیت بیش از ۱۰۰ تماشاگر شد. البته، هنوز از حال مصدومان خبری در دست نیست.
با این وجود، باز هم نظم در ورزشگاه برقرار نشد و درگیری هایی بین طرفداران تیم ملوان و پرسپولیس و همچنین ماموران بوجود آمد. این اتفاقات در شرایطی رخ داد که علی دایی با حضور در زمین قصد آرام کردن تماشاگران را داشت و فرهاد پورغلامی نیز به بازیکنان تیمش دلداری می داد.
در شرایطی که جو ورزشگاه کاملا متشنج شده بود، ماموران از تصویری برداری خبرنگاران و عکاسان جلوگیری کردند و دوربین های برخی را ضبط کردند که جای تعجب داشت.
* پرتاب صندلی و سنگ از سوی انزلی چی ها
اما این تمام درگیری و بی نظمی های سنگین پس از بازی نبود. خبرگزاری فارس نیز گزارش داد: دور قهرمانی پرسپولیس در میان بی نظمی کامل انجام شد. جشن قهرمانی پرسپولیس در ورزشگاه تختی انزلی برگزار نشد و بازیکنان این تیم هنگام دور افتخار در ورزشگاه تختی انزلی با پرتاب صندلی از سوی تماشاگران عصبانی ملوان مواجه شدند و به داخل رختکن فرار کردند.
در شرایطی که جو ورزشگاه کاملا متشنج شده بود ماموران از تصویری برداری خبرنگاران و عکاسان جلوگیری کردند و دوربین های برخی عکاسان را ضبط کردند.
در ادامه، خبرنگار مهر خبر داد، در حالی که نیروی انتظامی نتوانست نظم را بر ورزشگاه حاکم کند، چند اتومبیل نیروی انتظامی و آمبولانس های ورزشگاه وارد زمین شدند و درست در منطقه مرکزی پارک کردند.
برخی هواداران به آمبولانس هم رحم نکردند و شیشه های آن را شکستند. پلیس هم که کنترل ورزشگاه از دستش خارج شده بود، ناچار به استفاده از گاز اشک آور شد. در این دقایق تماشاگران به ناچار از ورزشگاه خارج شدند؛ اما بی نظمی همچنان در اوج خودش قرار داشت.
تامینی با اشاره به اتفاقات پایان دیدار برابر پرسپولیس و پرتاب گاز اشک آور گفت: واقعا متاسفم برای این شرایط . هواداران ما در شهر خودشان هم امنیت ندارند و مورد حمله قرار می گیرند و کتک می خورند. من شنیده ام که در این درگیر ها یکی مرده است!
 
من خود در ورزشگاه بودم. دلیل عصبانیت ما چند دلیل بود:
 
۱٫ دیدار رفت در تهران: حقی که از ما گرفته شد توسط ناداوری. و رفتار بد نیروی انتظامی تهران با تماشاگران ملوان.
 
۲٫ حقیقی : دروازبان پرسپولیس از دقیقه ی ۱بازی وقت تلف کرد تا آخر بازی.در انتهای بازی هم خود را بی دلیل به زمین زد و باعث عصبانیت مردم شد.
 
۳٫گذاشتن موزیک بعد از بازی: بلافاصله بعد از زدن سوت پایان در ورزشگاه موزیک گذاشتن . ما هوادارن ملوان ناراحت و گریان بودیم این عمل باعث شود همه فریاد زدیم (قطعش کن)
 
بعد هواداران ملوان با عصبانیت فنس ورزشگاه را شکستن و داخل زمین ریختند که مامور ها به راحتی تا می توانستند همه جارا گاز اشک آور ریختند( کاش فقط اشک می آورد راه تنفسی ما بسته شده بود نه میشد نفس کشید نه هوارو بازدم کرد) و به اینتوجه نکردند که در ورزشکاه کودک و افراد مسن هم هست. مردم به هر زحمتی بود از قسمت داخلی ورزشگاه خارج شدند. خیلی ها بی هوش شدند (بیش از ۵۰نفر) خیلی ها بالا آوردند. وقتی که کمی حال مردم بهتر شد از عصبانیت و بلایی که سر خودشان و دوستانشان آمده بود خشمگین شدند و به طرف نیروی انتظامی و یگان ویژه حمله کردند و شیشه ی ماشین های یگان ویزه را شکستند. بعضی ها هم مصدومان و بی هوشان را از ورزشگاه خارج می کردند. خیلی ها هم زیر دست و پا ماندند. بعد از ۱۵ دقیقه درگیری دوباره گاز اشک آور زدند که مردم به خیابان ریختند .مردم دوباره شعار دادند و به مامور ها حمله کردند که برای چندمین بار در خیابان هم گاز اشک آور زدند.

عکس ها و گزارش کامل از درگیری های دیدار ملوان و پرسپولیس

عکس ها و گزارش کامل از درگیری های دیدار ملوان و پرسپولیس

عکس ها و گزارش کامل از درگیری های دیدار ملوان و پرسپولیس

 
منبع: mehrnews.com

گردآوری: آلامتو

 

آلامتو | سرگرمی,عکس,کلیپ موبایل,فال,اس ام اس,بازی آنلاین

این نوشته در فال,گوناگون ارسال و , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.