دستگیری باند تهیه فیلم مستهجن از دختران دانش‌آموز

دستگیری باند تهیه فیلم مستهجن از دختران دانش‌آموز

در بازرسی دقیق‌تر ماموران تعداد سه عدد ” رم ” گوشی تلفن هراه حاوی صحنه‌هایی از آزار و اذیت دختران دانش‌آموز که عمدتاً از مدارس راهنمایی بودند، کشف و ضبط کردند.

ایسنا: اعضای باندی که با اغفال دختران دانش‌آموز از صحنه آزار و اذیت آنان فیلمبرداری کرده و سپس اقدام به اخاذی می کردند با شکایت یکی از قربانیان توسط پلیس امنیت عمومی شهرضا شناسایی و دستگیر شدند.
 
دختر دانش‌آموزی به نام «سحر» که مورد آزار و اذیت یک باند تبهکار قرار گرفته بود چندی پیش با حضور در مرکز مشاوره فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا گفت: از طریق دوستم با پسری به نام «فرشاد» آشنا شدم بعد از مدتی وی پیشنهاد کرد که با هم به باغ پدریش رفته و لحظاتی استراحت کنیم و با هم حرف بزنیم.
 
وی افزود: پس نیم ساعت بعد از ماندنم در آن منزل، به وسیله نوشیدنی از خود بی‌خود شده و حرکات شنیعی از خود نشان دادم و این در حالی بود که فرشاد از حرکات من فیلم گرفته بود و بعد از این که کارش تمام شد فیلم آن را به من نشان داد و با دیدن فیلم تازه متوجه شدم که چه اشتباه بزرگی کردم. فرشاد به من گفت از این به بعد هر روز باید به من زنگ بزنی و هر وقت خواستم باید بیایی و گرنه فیلمت را به همه بلوتوث می‌کنم.
 
سرهنگ خسرو احمدی فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا، در این رابطه گفت: به دنبال اظهارات این دختر ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با هماهنگی مقام قضایی به محل قرار رفته و در یک اقدام سریع خودروی متهم را متوقف و وی را دستگیر کردند.
 
وی افزود: در بازرسی از صندوق عقب خودرو متوجه شدند یک نفر دیگر به نام «محمود» که همدست متهم است در عقب خودرو مخفی شده که وی نیز دستگیر شد.
 
احمدی افزود: در بازرسی دقیق‌تر ماموران تعداد سه عدد ” رم ” گوشی تلفن هراه حاوی صحنه‌هایی از آزار و اذیت دختران دانش‌آموز که عمدتاً از مدارس راهنمایی بودند، کشف و ضبط کردند.
 
وی گفت: با همکاری دو متهم دستگیرشده سه همدست آنان نیز شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شدند.
 
احمدی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده و جمع‌آوری مستندات لازم کلیه مدارک جرم تحویل مراجع قضایی داده شدند از تمامی قربانیان این پرونده خواست تا به منظور شکایت و تکمیل پرونده به پلیس مراجعه کنند.
 
فرمانده انتظامی شهررضا در پایان با بیان اینکه مجازات افرادی که اقدام به سو استفاده از نوامیس مردم کرده و از آنان تصویربرداری کنند سنگین است خاطر نشان کرد: با سنگین شدن پرونده اعضای این باند قطعاً مجازات سنگین‌تری نیز برای آنان رقم خواهد خورد.

 
منبع: isna.ir / seemorgh.com

گردآوری: آلامتو

 

آلامتو | سرگرمی,عکس,کلیپ موبایل,فال,اس ام اس,بازی آنلاین

این نوشته در فال,گوناگون ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.