اقدام غیر ورزشی تماشاگران ژاپنی علیه افشین قطبی

اقدام غیر ورزشی تماشاگران ژاپنی علیه افشین قطبی

تماشاگران ژاپنی در یک اقدام عجیب سیاسی و نژاد پرستانه از قطبی خواستند که کشورش از تولید سلاح هسته ای دست بردارد!

به گزارش ایپنا، تماشاگران تیم فوتبال جوبیلوایواتای ژاپن در دیدار مقابل شیمیزو در چارچوب لیگ فوتبال ژاپن اقدام به بالا بردن پلاکاردی کردند که در آن از افشین قطبی، سرمربی تیم فوتبال شیمیزو خواسته شده بود که ایران از تولید سلاح هسته ای دست بردارد.
 
فدراسیون فوتبال ژاپن بشدت مقابل این اقدام غیر ورزشی تماشاگران جوبیلوایواتا جبهه گیری کرد و این باشگاه را به جریمه سنگین و تحریم تهدید کرد.
 
قبل از شروع بازی ۲ نفر از تماشاگران جوبیلو ایواتا اقدام به بالا بردن پلاکاردی کردند که در آن از افشین قطبی خواسته شده بود که کشورش از تولید سلاح هسته ای دست بردارد. این اقدام تماشاگران ژاپنی واکنش تماشاگران شیمیزو را به دنبال داشت و منجر به درگیری میان آنها شد و ۲ نفری را که آن پلاکارد را بلند کرده بودند را از ورزشگاه بیرون کردند.
 
به دنبال پایان بازی، رییس باشگاه جوبیلوایواتا این اقدام تماشاگران تیمش را بشدت محکوم کرد و از افشین قطبی و تیمش عذرخواهی کرد و وعده داد که دیگر چنین رویدادهایی تکرار نخواهد شد.
 
عذرخواهی رییس باشگاه جوبیلوایواتا مانع از واکنش فدراسیون فوتبال ژاپن مقابل اقدام سیاسی و غیر ورزشی نخواهد شد.
 
رسانه های ژاپنی اعلام کردند که ناظر بازی ۲ تیم بعد از پایان بازی گزارشی را به فدراسیون فوتبال ژاپن نوشت که در آن از حرکت نژاد پرستانه تماشاگران جوبیلوایواتا سخن به میان آمده بود.

 
منبع: Ipna.ir

گردآوری: آلامتو

 

آلامتو | سرگرمی,عکس,کلیپ موبایل,فال,اس ام اس,بازی آنلاین

این نوشته در فال,گوناگون ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.