UX21، عضو جدید خانواده فوق نازک های Asus

مثل اینکه اسوس تصمیم دارد حسابی در بازار داغ تکنولوژی گرد و خاک به پا کند و با گجت های جذاب و قابل توجهی به نمایشگاه Computex تایوان رفته است. عکسی که در بالا می بینید، جدیدترین محصول از سری لپ تاپ های فوق نازک ایسوس است که در باریک ترین قسمت تنها ۱۷ میلیمتر ضخامت دارد. تمامی بدنه این لپ تاپ از آلیاژ آلومینییوم است. UX21 تنها ۱.۱ کیلوگرم وزن دارد و از پردازنده های قدرتمند سری Core i7 برای انجام محاسبات اش بهره می برد.

اجازه دهید قبل از اینکه آب از دهان تان راه بیافتد، این را هم اضافه کنم که به برکت نرم افزار اختصاصی Asus زمان آماده به کار شدن این لپ تاپ از حالت Sleep تنها ۲ ثانیه است. دیسک SATA III SSD به همراه پورت USB 3‪.‬۰ از دیگر امکانات این گجت جذاب هستند. باتری پرتوان این لپ تاپ، می تواند آن را تا یک هفته در حالت hybernate نگه دارد.

البته باید ترک پد شیشه ای و کلیدهای کاملا فلزی را هم به این لیست بیافزایید. خب، اگر شما هم به جرگه دوست داران این فوق نازک Asus پیوسته اید، باید برای دیدار وی تا سپتامبر ۲۰۱۱ صبر کنید. پیشنهاد می کنم عکس های این دلربای باریک اندام را در ادامه مطلب از دست ندهید.

ادامه مطلب

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.